VELIS-A

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs

Jelgavas pilsētas augstākais apbalvojums "Goda zīme"Piešķir Jelgavas pilsētas augstākos apbalvojumus (16-11-2006)
Jelgavas pilsētas augstākais apbalvojums "Goda zīme"


Jau tradicionāli atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas dienu, tiek pasniegti Jelgavas augstākie apbalvojumi „Goda zīme” un „Pateicības raksts”. Šajā reizē ar Jelgavas Domes lēmumu pilsētas apbalvojumus saņems septiņi jelgavnieki, kuriem tos pasniegs Valsts svētku svinīgajā pieņemšanā 2006. gada 17. novembrī. Apbalvojumus „Pateicības raksts” piešķirs slimnīcas “Ģintermuiža” narkoloģiskā dienesta vadītājai Lilitai Caunei par augstu profesionālo meistarību un pilsonisko aktivitāti, pensionārei Raisai Kozačenko par darbu sabiedrības integrācijas veicināšanā, Jelgavas slimnīcas ārstei traumatoloģei Vijai Lomanovskai un ķirurgam Eugenijam Vaivodam par mūža ieguldījumu veselības aprūpē, Jelgavas PPP Kārtības policijas 2.nodaļas vecākajai inspektorei Tatjanai Flanderei par ieguldījumu nepilngadīgo likumpārkāpumu novēršanā un atklāšanā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Jelgavas brigādes ugunsdzēsējam Andrejam Roščenkovam par pašaizliedzīgu rīcību un varonību glābjot cilvēku.

Savukārt, apbalvojumu „Goda zīme” saņems SIA “Velis A” īpašnieks Aldis Knāviņš par ieguldījumu uzņēmējdarbībā, veicot sociāli atbildīgu darbu.
2006. gadā īpaša pateicība tiks izteikta Jelgavas 3. pamatskolas skolniecei Agnijai Zorgei par varonīgu rīcību ekstremālā situācijā. Brīdī, kad Agnijas mājās plosījās ugunsgrēks, meitene neapjuka un no liesmām izglāba savas mazās māsiņas.
Pilsētas apbalvojumus „Goda zīme” un „Pateicības raksts” piešķir divas reizes gadā – Valsts svētku laikā un Jelgavas pilsētas svētku laikā par nopelniem pilsētas labā, par pilsonisko aktivitāti, mūža ieguldījumu, īpašiem nopelniem, augstu profesionālo meistarību un varonību ekstremālās situācijās.

(Informāciju sagatavoja Baiba Pušinska, Ārējo un starptautisko sakaru koordinatore, 3005567, 26524634)
Pašvaldības apbalvo labākos

Latvijas Republikas proklamēšanas 88. gadadienai veltītajā svinīgajā pieņemšanā Jelgavas rajona Padomē svētku uzrunu teica Padomes priekšsēdētājas vietnieks Ziedonis Caune. Dalībniekus priecēja dāmu saksofona kvarteta «Next» muzikālais priekšnesums. Sešiem rajona iedzīvotājiem tika pasniegti Padomes augstākie apbalvojumi - Atzinības raksti un Goda diplomi. Pilsētas mērs Andris Rāviņš svētkiem veltīto pieņemšanu rīkoja kultūras namā, kur, klātesošo sumināti, pašvaldības augstākos apbalvojumus saņēma astoņi jelgavnieki. Klasiskās mūzikas koncertu sniedza Latvijas Nacionālās operas solisti, saviesīgajā daļā spēlēja Kārļa Lāča grupa «Sweet Water».

Par tradīciju kļuvis Latvijas Republikas proklamēšanas dienā pasniegt Jelgavas augstākos apbalvojumus – «Goda zīmi» un «Pateicības rakstu». Saskaņā ar pašvaldības Domes lēmumu «Goda zīmi» saņēma daudziem jelgavniekiem pazīstamā SIA «Velis – A» īpašnieks Aldis Knāviņš (pirmais no kreisās) – par ieguldījumu uzņēmējdarbībā, veicot sociāli atbildīgu darbu. Apbalvojums «Pateicības raksts» piešķirts pensionārei Raisai Kozačenko par sabiedrības integrācijas veicināšanu, Jelgavas pašvaldības Policijas pārvaldes Kārtības policijas 2. nodaļas vecākajai inspektorei Tatjanai Flanderei (ceturtā no kreisās) par ieguldījumu nepilngadīgo likumpārkāpumu novēršanā un atklāšanā, slimnīcas «Ģintermuiža» Narkoloģiskā dienesta vadītājai Lilitai Caunei – par augstu profesionālo meistarību un pilsonisko aktivitāti, bet Jelgavas slimnīcas ārste traumatoloģe Vija Lomanovska un ķirurgs Eugenijs Vaivods (pirmais no labās) apbalvojumus saņēma par mūža ieguldījumu veselības aprūpē. Par pašaizliedzīgu rīcību un varonību, glābjot cilvēku no nosmakšanas dūmos, balvu saņēma Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Jelgavas brigādes ugunsdzēsējs Andrejs Roščenkovs (otrais no labās). Savukārt Jelgavas 3. pamatskolas skolniecei Agnijai Zorgei (priekšplānā) tika izteikta īpaša pateicība, jo brīdī, kad mājā plosījās ugunsgrēks, viņa neapjuka un pirms glābēju izsaukšanas no liesmām izglāba mazās māsiņas.

 

Jelgavā
Sakņudārza iela 5A
Tālr.: 63020151, 28651582
Diennakts tālr. 28651582

Biroja darba laiks

Darba dienās: 9.00-17.00
Sestdienā: 9.00-14.00
Svētdienā: brīvs


 

Dobelē
Ādama iela 2
Tālr.: 29698507, 28651582
Diennakts tālr. 28651582

Biroja darba laiks

Darba dienās: 9.00-15.00
Sestdienā: 9.00-12.00
Svētdienā: brīvs