VELIS-A

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs

VELIS-A


Uzņēmums SIA "Velis - A" dibināts 1996. gadā Jelgavā. Uzņēmuma pamatdarbība ir apbedīšanas, mūzikas un transporta pakalpojumu sniegšana. Tās dibinātājs un īpašnieks ir Aldis Knāviņš. No 1999. gada Dobelē darbojas SIA "Velis - A" filiāle. Darba gadu laikā uzņēmums ir strauji audzis, palielinājis apbedīšanas pakalpojumu klāstu un atvieglojis to pieejamību. Cilvēkiem tiek dota iespēja saņemt maksimāli kvalitatīvus apbedīšanas pakalpojumus un izvēlēties apbedīšanas piederumus atbilstoši savai gaumei un iespējām. Uzņēmuma darbā iesaistīti 22 augsti profesionāli darbinieki, no kuriem daudzi strādā uzņēmumā no tā dibināšanas brīža.

Uzņēmuma darbu vada un organizē tā direktors Aldis Knāviņš, filāles vadītāja Dobelē Vivita Birule, mākslinieciskās daļas vadītāja Anda Kalēja, direktora vietnieki Māris Neilands. Inga Lakstīgala, Gatis Knāviņš, lietvede Una Kaņepone, grāmatvede -biroja vadītāja Inese Knāviņa un galvenā grāmatvede Dagnija Jansone.
Paplašinoties darbībai, pakāpeniski pārveidojās darba vide, pārceļoties no šaurām un neērtām biroja telpām uz plašākām, ērtām, kuras ir labiekārtotas, izremontētas un apgādātas ar nepieciešamo biroja tehniku, radot labus darba apstākļus darbiniekiem un ērtības apmeklētājiem.
Pēdējo gadu laikā ir nomainītas morāli novecojušās automašīnas. Iegādātas divas jaunas Mercedes-Benz Vito automašīnas, kuras tiek izmantotas mirušo cilvēku pārvadāšanai un iegādātas jaunas automašīna Ford S Maxi un Ford Focus bēru ceremoniju dalībnieku pārvadāšanai, kā arī divias Mercedes--Benz Sprinter automašīnas- bēru dalībnieku un viesu pārvadāšanai.
Uz automašīnas Mercedes Benz bāzes ir uzbūvēts katafalks, kurš reģistrēts CSDD kā "vieglais katafalks" un saņemts patents valsts patentu pārvaldē.
Uzņēmums ir izpelnījies atzinību visā valstī. Ar katru gadu aizvien pieaug to pilsētu un rajonu skaits, kuru iedzīvotāji izmanto SIA "Velis - A" pakalpojumus. Uz SIA "Velis - A" bāzes izveidota koncertgrupa "Arco", kura ir koncertējusi dažādos svinīgos pasākumos - Ziemassvētku ballēs Jelgavas pilī. Ziemassvētku kauju atceres pasākumos Ložmetēj kalnā, vairāku pieminekļu atklāšanā, 18. novembra svinībās pie Dobeles atbrīvošanas pieminekļa, utt. Izveidojusies tradīcija no pirmā pastāvēšanas gada katru darba jubileju atzīmēt ar labdarības koncertu, kuri pēdējos sešus gadus ir notikuši sv. Annas baznīcā. Vairākas reizes gadā grupa koncertē dažādos labdarības pasākumos baznīcās, kas veicina sapratni dažādu konfesiju starpā.
2002. gadā SIA "Velis - A" konkursa kārtībā ieguva tiesības pilsētas kapsētās rīkot Svecīšu svētkus, kurus jau daudzus gadus atzinīgi novērtē jelgavnieki. No 2000. gada SIA "Velis - A" mākslinieki aicina uz Kapu svētkiem un Svecīšu svētkiem Jelgavas rajona piecos pagastos, Dobeles pilsētā un rajonā, arī citos Latvijas novados.
SIA "Velis - A" kolektīvs izpelnījies atzinību, par ko liecina daudzās pateicības un publikācijas valsts un vietējā presē, kā arī mutiski izteiktie pateicības vārdi.

 

 

Jelgavā
Sakņudārza iela 5A
Tālr.: 63020151, 28651582
Diennakts tālr. 28651582

Biroja darba laiks

Darba dienās: 9.00-17.00
Sestdienā: 9.00-14.00
Svētdienā: brīvs


 

Dobelē
Ādama iela 2
Tālr.: 29698507, 28651582
Diennakts tālr. 28651582

Biroja darba laiks

Darba dienās: 9.00-15.00
Sestdienā: 9.00-12.00
Svētdienā: brīvs